Helló világ!

Linkek

Legfrissebb

Hároma

1) Többet nem megyek be szabi alatt a munkahelyemre, csak azért mert adott pillanatban nem érzem elég nyomós érvnek az igazságot mikor hívnak (alvás).

2) Többet nem hagyom bekapcsolva a céges telefonomat szabi alatt.

3) Többet nem olvasok céges levelezést szabi alatt.

Mert elk… rontja a szabadságot, nem hagy kikapcsolni. Pedig már nagyon kellett (volna) egy olyan hét amikor nem munka körüli dolgokon pörög az agyam.

Kategória: Halál és pusztulás, Meló 9 komment » 2011. április 29. 20:02

Furcsa nap

Voltam délután beszélgetni egyet. Sokmindenféléről. Kicsit belem túrt az egész. Szakmailag. Mivel közel volt az beszélgetés a BME-hez,  beugrottam visszafele az I-be. A 028ban épp Veszely tartott órat, a komplex teljesítményről beszélt. Beültem egy kicsit. Egyrészt rádöbbentem mennyit felejtettem, másrészt meglepően gyorsan ugrottak be dolgok. És megint megállapítottam, hogy iszonyatosan hiányzik az egyetemi élet. Kiszámítható volt, és szabad.

Az előadás egyébként nem tett helyre, de legalább meg nyakon öntött egy kis nosztalgiával…

Kategória: Halál és pusztulás, Egyetem, Meló Még nincs komment » 2011. április 20. 20:12

Koncert

Volt koncertünk mégis, mert sikerült. Állítólag jó volt. Bentről mindenképp.

Viszont lesz Guano Apes októberben. Ki jön? Occsó!

Kategória: Zene, Öröm, boldogság 2 komment » 2011. április 13. 8:35