Egy hete

írtam utoljára. Azóta a fene se tudja már, hogy mi minden történt. Sok. Én pedig fáradt, és morcos vagyok. De azért talán. Ma reggel itthon hagytam a pénztárcámat. Ezt akkor vettem észre, mikor melóba indultam az egyetemről. Elég orssz érzés volt pénz, iratok, bérlet, bankkártya nélkül állni Bp közepén, úgyhogy haza lógtam, Mamám meg lehozta a HÉVig. Tegnap este Filutkyval lelki életet éltünk. Az eredmény az, hogy nem Danival demózunk. Aztán majd meglátjuk. Meg azt is, hogy mi lesz a demóból. Előtte a rendelőben hálót építettem, meg telepítettem volna, ha nem hagyom itthon a telepítők egy részét, és az összes licensz kódot… A kettő közt meg voltam misén a szaléziaknál a Bécsi úton, ami jópofa volt. Csomó fiatal, meg egy idősebb pap, aki sztem jókat mondott. Szombaton önlaboztam. Megépítettem egy próba árakört. Elvileg fülhallgató erősítő, gyakorlatilag meg gyengít. Szóval még debuggolni kell. Azzal játszottam vasárnap délelőtt is, tanulás helyett. Sokkal izgisebb! :) Meg itt volt a keresztmamám+keresztlányom, kaptam tőlük a névnapomra Gere Zsolt Villányoi Cabernet Savignont, meg Karaván snacket. Majd muszáj lesz tesztelni valamikor. Pénteken is bent voltam a rendelőben délelőtt, tök értlemetlenül, mert Cat5-UTP-t vadásztam, meg RJ45-t, mert a szomszéd villanyboltban csak mázsányit, meg kilométernyit adtak, de végül csak hazafelé tudtam bevásárolni. Viszont hazafelé megvettem az új PDA-mat is (a régi még mindig eladó!), ami nem kicsit nagyon jó! Bonobón megnéztük a P.S. I love you-t (mert a Nyughatatlant már látták). Nekem nagyon bejött. Nem depis. Sírós. De jó. Csütörtökön meló helyett fusiztam (de psssszzzzt…), aztán meg egyetem. Szerdán meg a fene se tudja már, hogy mi volt. :)
Holnap után meg megyek Belfastba. :D