LMS

Ma délelőtt az egyetemen önlabhoz “mértem”. Vagyis szívtam az LMS rendszerrel, mert kicsit bonyolultabb, mint amenyire ismerem. Szoval inkább ismerkedtem, egy-két dologra rájöttem, néhányra nem. Végül egyórával hamarabb léptem a francba. Legalább felhívtam Noémit (pda+skype), mielőtt lelép Londonba 4 napra. A világ meg csesződjön meg, amiért mindenki csak be akar dobni a mély vízbe anélkül, hogymegmutatná, hogy kell úszni.

3 Responses to “LMS”

1. Domshow Says:

Ismerős… És amikor meg úszásóra van, akkor meg váratnak, aztán meg megunom, mert én vagyok a különc, aki még nem tud úszni. Az meg ugye kis szarházi, az meg le van szarva…

2. mt Says:

Life sucks. Egyetem too. Most mit mondjak? Kedvenc munkahelyünkön nem ugyanez van? És akkor mondd azt hogy az egyetem nem az életre készít fel… :mrgreen:

3. Miki Says:

Ááááá igen! :) Ez a legutolsó gondolat bennem is felmerült párszor az utóbbi időben! :mrgreen: