Kanada #3

A tréning utolsó napját sztem lázasan ültem végig a neocigány ellenére. Hol fáztam belül, hol meg melegem volt. A 3. napra előírt penzumot letudtuk kb. fél nap alatt előadásostul, gyakorlatostul, délutánra maradt a szórakozás (értelmetlen de vicces funkciók leprogramozása) meg a játék. Este nem mentünk kajálni sehova, mert eléggé szarul voltam, inkább aludtam meg pihentem. Viszont napközben elkezdett kiderülni a mai nap és a jövőhét programja. Az eredetiekkel ellentétben nem a csodaprogramot fogjuk tovább tanulni, hanem egyebeket, de élesben, tesztelés során. Meglepő módon elintézték mára a belépőkártyánkat, meg az internet hozzáférést. Arra mondjuk nem gondoltak, hogy nekünk nem lesz se ebédünk, se kocsink amivel elmegyünk kajálni, de azért ezt is megoldottuk végül, meg taxi csekket is kaptunk még. Hétfőtől meg adnak egy autót. Hogy ezt mért nem tudták megtenni már ezen a héten is… na mindegy.

Ma gyakorlatilag összeraktuk A Nagy E egyik csúcskategóriás kontroll izéjét, meg tanulgattuk használni. Hétfőtől meg részt fogunk venni egy tesztben amihez majd kell ez  tudás - gondolom. Ha az eredeti indokot nézzük, amiért ki kellett jönnünk, akkor a jövő hétnek semmi értelme nem lesz. Ha azt nézzük, hogy egy ilyen tesztelésben való részvétel mennyi tapasztalatot ad, akkor mindeképp megéri, bár az hogy effektív a munkánkhoz mennyire lesz hasznos, az még mindig kérdéses.

Egyébként így néz ki a szobám:

dscf8189_.jpg

Meg a sok kép közt találtam egy ilyet is a fényképezőn:

dscf8184_.jpg